חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

4 דרכים לזהות מניה שעתידה לזנק

אנשים המתעסקים בתחום השקעה במניות  יודעים שניתן להרוויח גם מנסיקה של מניה על ידי המתנה לעליית הערך שלה וגם על ידי קריסתה. איך מזהים שמניה עתידה לזנק? הנה ארבעה כללים ע"פ נטו תכנון פיננסי שיעזרו לכם לבחור איפה להשקיע:

  1. הביטו על הגרף שלה

מניה שעתידה לזנק היא מניה שלרוב עושה גלים בביצה. הכוונה למניה שנראה בגרף שלה תנודות ועניין.

  1. מניה עם יכולות

מניות שפורצות את ההתנגדויות שלהן ושומרות על גובה מיומן הראשון הן מניות שאנשים רוכשים מהר כדי לכסות הוצאות וזה מעלה את ערכה אפילו יותר.

  1. הקשיבו לגרפים

הרבה פעמים משקיעים במניות נוטים לייחס חשיבות גדולה למה שמובילים בתחום או אנשים שונים צופים שיקרה למניות – מתי הן יזנקו או יתרסקו. אך האמת היא שהיחידים שיכולים להעיד בצורה מדויקת על העתיד הם הגרפים של המניות ועליהם צריך לסמוך באמת. 

  1. אל תנוחו עדיין על זרי הדפנה

אם חיכיתם שיגידו לכם איפה הכי נכון להשקיע, קחו בחשבון שאתם נמצאים באחוזון עם עוד אלפי אנשים שייתכן שיקבלו את המידע עוד לפניכם, וכך הרווח שיכולתם לצבור יורד. השקיעו זמן ומחשבה בלמידת התחום והבנה של גרפים ומגמות כדי להיות הראשונים שמאתרים את ההשקעה החכמה הבאה. לחצו על הקישור נטו תכנון פיננסי בכלכליסט לעוד פרטים.

עוד כמה דברים ששווה להתייחס אליהם בבחירת השקעה במניות:

  • האם ענף החברה תנודתי או יציב?
  • האם אתם מסוגלים לזהות מחזורים חריגים ולבחון אותם?
  • האם מחיר המניה השתנה הרבה לאחרונה?
  • האם אתם מצליחים לזהות מגמת עלייה או ירידה במחיר הסגירה של יום קודם?

נסיים ונאמר שהשקעה במניות היא לא פעולה שעושים 'על הדרך' אלא תחום שיש להעמיק בו כדי להצליח. אנחנו נטו תכנון פיננסי ממליצים להיעזר במקורות מידע מהימנים שיקנו לכם בסיס נכון להתחלה וילוו אתכם במהלך הדרך.